Změna sídla firmy do Prahy - jak přesunout firmu do Prahy?

Nebojte se stěhování

Mnoho z vás by se jistě pro sídlo v Praze rozhodlo již dávno, strašákem však může být zdlouhavý administrativní proces, či vidina náročného stěhování. Firma Praha Vám dokáže, že se není čeho obávat. Celý proces přesunu firmy do hlavního města je velmi jednoduchý a nenáročný. Firma Praha má pro Vás návod, jak na to.

Firma Praha shrnula celý proces do několika málo bodů. Pokud se chystáte pro přesun vaší oficiální adresy firmy, pak vězte, že stačí pouze:

  • vybrat atraktivní lokalitu pro sídlo firmy a provést online objednávku
  • pracovníci Vámi zvolené společnosti Vás budou neprodleně kontaktovat a domluví s Vámi termín podpisu smlouvy
  • po zhruba 15-minutové schůzce získá Vaše společnost sídlo v hlavním městě.

Kompletně vybavená kancelář

Pokud máte obavy s náročného stěhování veškerého vybavení vaší stávající kanceláře, pak na ně rychle zapomeňte. Firma Praha Vám vysvětlí, co se sídlem v Praze získáte.

Se sídlem, které bude zapsáno jako Vaše oficiální adresa v obchodním rejstříku, získáte především atraktivní adresu v Praze, tím to však nekončí. Za naprosto minimální měsíční poplatek budete moci využívat virtuální kancelář Praha, ve které bude kvalifikovaný pracovník vyřizovat veškerou Vaši korespondenci, telefonní hovory a podobně. Vzhledem k možnostem, které nabízí moderní technologie Vám bude přidělena vlastní telefonní linka pracovník bude hovory přepojovat na Vás a Vaše zaměstnance v terénu. Vaši poštu Vám pracovník virtuální kanceláře přepošle dle domluvy - jednou týdně, jednou za dva týdny, nebo jednou měsíčně. Samozřejmostí je možnost každodenního osobního odběru pošty. Pokud si to přejete, bude Vám důležitá pošta ihned naskenována a přeposlána mailem.

» Sídlo firmy v Praze můžete mít ještě dnes, poskytnutí sídla Praha jen za cenu 390 Kč/měsíc. Klikněte pro více informací!