Ready made firmy na prodej v Praze - kde a za kolik?

Zaujala Vás nabídka na Firma Praha?

Věřím, že většina z Vás se po přečtení komplexních informací na Firma Praha rozhodla správně a hodlá do budoucna využívat atraktivní adresu v Praze. Pokud stojíte před rozhodnutím, zda založit společnost s ručením omezeným, vyberte si předpřipravené ready-made s.r.o. a ušetřete si tak mnoho starostí.

Ready made má všechno, by by s.r.o. mít měla

Ano, je to tak, ready-made společnosti jsou již založené s.r.o., které čekají, až si je klient zakoupí a začne za ně jednat. Obrovskou výhodou ready-made je již složený základní kapitál, který pro mnoho začínajících podnikatelů představuje nezdolatelnou překážku. Veškerou dokumentaci k ready-made společnostem připravili zkušení právníci a nemusíte se tedy bát, že by bylo něco v nepořádku.

Vyberte si profesionála

Tak jako tak je při koupi ready-made společnosti důležité využít služeb profesionálního prodejce, který zaručí, že Vám neprodává zadluženou společnost. Nejznámějším a nejoblíbenějším prodejcem ready-made společností a poskytovatelem virtuálního sídla v Praze je beze sporu společnost Firmin, která na trhu působí mnoho let a za tu dobu nasbírala obrovské množství zkušeností.

Jak na to?

Koupě ready made je s Firmin velmi jednoduchá záležitost, která by se opět dala shrnout do tří kroků.

- stačí si vybrat některou ze seznamu společností, které má Firmin nabízí k prodeji a provést online objednávku.

- pracovníci Firmin Vás budou během chvilky kontaktovat a proberou s Vámi podrobnosti a termín podpisu smlouvy.

- posledním bodem je zhruba 30-minutová schůzka po jejíž skončení budete moct za Vaši novou společnost jednat.

Firmin nabízí nejlevnější sídla na atraktivních adresách v Praze 2,3 a 6. Sídlo firmy v Praze 6 Vás vyjde pouze na 390 Kč za měsíc, což je s náklady za vlastní kancelář v Praze nesrovnatelné. V ceně je zahrnut balíček služeb, mezi něž patří například poskytnut poštovní adresy, příjem a úschovu poštu, včetně možnosti jejího osobního vyzvednutí, pravidelné oznamování příchozí pošty e-mailem, uvedení společnosti s IČ a jednatelem a souhlas s umístěním sídla a a aktuální výpis z katastru.

Pokud chcete své podnikání dostat na vyšší úroveň, vsaďte na Firmin.

» Sídlo firmy v Praze můžete mít ještě dnes, poskytnutí sídla Praha jen za cenu 390 Kč/měsíc. Klikněte pro více informací!