Sídlo firmy Praha - je těžké mít sídlo firmy v Praze?

Stále ještě nejste rozhodnuti?

Na předchozích stránkách Frima Praha jste se mohli dočíst některé z řady výhod, které sídlo v hlavním městě nabízí. Pokud stále ještě váháte, čtěte i následující řádky na Firma Praha, které Vás ujistí v tom, že je přesun sídla do Prahy správnou volbou.

Nezůstávejte stát na místě, vybudujte firmě zázemí

Pokud provozujete sídlo společnosti v malém městě, tak právě neatraktivní adresa může na Vaši jinak výbornou společnost vrhat špatné světlo. Řekněte sami, nedíváte se na společnosti se sídlem v Praze jinak, než na firmy, které mají sídlo firmy v malém městě, nebo vesnici? Podle průzkumu Firma Praha na to hledí podstatná část zákazníků, ale také jednatelů společností. Sídlo firmy Praha Vám pomůže v budování pevného zázemí a přinese mnoho nových klientů.

Bojíte se kontrol? V Praze na ně zapomeňte

Redaktoři Firma Praha zjistili, že pravděpodobnost kontroly úřady je v menším městě až závratně vysoká. Výjimkou nejsou ani pravidelné kontroly prováděné v rozmezí roku či dokonce několika měsíců. Úředníci mohou být velmi nepříjemní a i když máte všechny náležitosti v pořádku, jistě byste se raději kontrole vyhnuli. Pokud se rozhodnete pro sídlo společnosti v Praze, získáte nejen atraktivní adresu za skvělé peníze, ale také jistotu, že Vás úřady "proklepnou" maximálně jednou za deset let. Není to skvělé?

Zařízená kancelář se vším všudy

Pokud máte obavy, že nebudete mít kde jednat s úřady, či důležitými klienty, vyvede Vás Firma Praha opět z omylu. S virtuálním sídlem v Praze získáte také možnost využívat moderní zasedací místnost, která slouží právě pro tyto účely. Z průzkumu Firmy Praha rovněž vyplynulo, že mnoho podnikatelů využívá jako oficiální adresu své bydliště. Provizorní zasedací místnost v obýváku na klienta určitě neudělá takový dojem, jako moderní a zařízená zasedačka v Praze.

» Sídlo firmy v Praze můžete mít ještě dnes, poskytnutí sídla Praha jen za cenu 390 Kč/měsíc. Klikněte pro více informací!